Nominační závod a 1. kolo ČP v boulderingu

13. 03. 2021 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Sobota 13. 3. 2021 patřila nominačnímu závodu v boulderingu, který byl zároveň prvním kolem Českého poháru.

Nominační závod Boulder 2021

Dopoledne se utkali mladí závodníci kategorie B, mezi kterými zvítězili Bára Bernardová a Lukáš Mokroluský. V poledne pak startovaly dívky A, juniorky a ženy. Nejlepších osm závodnic pak postoupilo do večerního finále žen. V samostatných mládežnických kategoriích zvítězily Karolína Gendová (A) a Eliška Bulenová (J), ve večerním finále pak opět Eliška Bulenová.

Po odpolední kvalifikaci žen a holek následovali muži, junioři a chlapci A. Devět nejlepších pak také postoupilo do večerního finále, ve kterém dominoval Martin Stráník, v kategorii A zvítězil Ondřej Mázl a mezi juniory Štěpán Děták

Dívky BChlapci B

Chlapci ADívky A

JuniořiJuniorky

ŽenyMuži

Umístění:

Bližší informace se dozvíte v podrobném reportu v následujících dnech.

M. Košatková, ČHS

foto: Petr CHodura