Nominační kritéria a pravidla pro ČP mládeže pro rok 2011 - info

05. 01. 2011 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Konečná pravidla pro Český pohár mládeže a Nominační kritéria pro reprezentaci na Evropské poháry mládeže a Mistrovství světa mládeže budou finalizována po upřesnění mezinárodního kalendáře závodů IFSC, ten je zatím pořád "prozatímní" a mění se... Předpokládáme, že do konce ledna  bude na stránkách IFSC zveřejněna konečná verze a následně pak lze stanovit podle našeho kalendáře závodů nominační závody a nominační pravidla.

V pravidlech Českého poháru mládeže (jak pro obtížnost tak pro rychlost) dojde v letošním roce k jedné velké změně - do závodů ČP mládeže v obtížnosti a i v rychlosti bude přidána kategorie "Junioři" a "Juniorky", tedy závodníci ročníků narození 1992-1993.

Závodníci všech kategorií EYS (B, A, Juniors) tak budou mít společně jako "nominační závody pro reprezentaci pro EYS" závody ČPM podle stejných pravidel.

V podmínkách pro účast  v závodech Českého poháru mádeže nadále zůstává platná zdravotní prohlídka, závodník bez platné zdravotní prohlídky se nebude moci závodů zúčastnit!

Marie Dichtlová
Komise soutěžního lezení mláděže