Medaile na chvíli - nová kniha o olympijském příběhu Adama Ondry

20. 12. 2022 | Rubrika: Sportovní lezení

V brněnském Hangaru proběhl 19. prosince křest knihy Medaile na chvíli o tokijském příběhu Adama Ondry.

AO Nová kniha s názvem Medaile na chvíli mapuje olympijský příběh Adama Ondry. Autory jsou Karel Kubeška – trenér národního týmu v curlingu a televizní komentátor, spolu s Jiřím Kalembou sportovním žurnalistou, který se mimo jiné specializuje také na sportovní lezení.

Kniha popisuje Adamův napínavý příběh z tokijské olympiády a děj je doplněn na rozhovory s trenéry, závodníky i dalšími lidmi ze sportovního lezení. Přečtete si zde rozhovory s Alexandrou Gendovou, Eliškou Adamovskou, Petrem Klofáčem, Martinem Stráníkem, Gabrielou Vrablíkovou, Janem Šolcem, Janem Bloudkem, Martinem Doktorem i Jiřím Kalembou.

Knihu vydává nakladatelství Epocha a je doplněná snímky nejlepších lezeckých fotografů.

Karel Kubeška, Adam Ondra, Jan Bloudek

J. Bloudek, ČHS