MČR a MČRM v lezení na rychlost 2016

19. 12. 2016 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V sobotu 17.12. 2016 pořádala KLAJDA na brněnském DURU otevřené MČR a MČR mládeže v lezení na rychlost.
Na startovní listinu se přihlásilo 65 závodníků z ČR a Polska.  Po ukončení prezentace proběhlo představení závodníků. Následoval krátký doprovodný program a samotný závod jak na standardní, tak na dětské cestě mohl začít.

vítězové
Celý závod probíhal v pohodové předvánoční atmosféře.  Po jeho ukončení následovalo vyhlášení vítězů a předání cen. Věcné ceny obdrželi všichni závodníci.
Mistry republiky pro rok 2016 se stali domácí závodníci: Sára Urbanová s časem 12.82s a Petr Burian s časem 6.89s.
Vše bylo možné sledovat on-line na internetu.
Rádi bychom tímto poděkovali závodníkům za předvedené výkony, sponzorům a realizačnímu týmu za organizaci závodů.

Nesestříhaný záznam závodů

Petr Smejkal – Lezecké centrum KLAJDA