Jednorázová výjimka z Prováděcích předpisů ČHS pro ČP v Teplicích nad Metují

17. 08. 2022 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Boulderové závody v Teplicích nad Metují v rámci Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu (MHFF) jsou již tradicí a řadí se mezi divácky i sportovně nejoblíbenější závody sezóny. Z toho důvodu dochází pro tento závod k udělení jednorázové výjimky z prováděcích předpisů.

MHFF

První ročník MHFF se konal v roce 1981, v roce 2003 se k doprovodnému programu přidaly také první boulderové závody. Postupně se tak stal teplický festival neoficiálním svátkem nejen horolezecké i sportovní lezecké sezóny.

Z tohoto důvodu se Komise sportovního lezení rozhodla pro udělení jednorázové výjimky, která se týká pouze tohoto boulderového závodu, kterým je 3. kolo Českého poháru v Teplicích nad Metují. a to jen závodních kol v sobotu 27. srpna 2022.

Výjimka umožní start amatérským lezcům, kteří mají chuť si zazávodit a nemají vyřízenou licenci (regisgtraci) pro závodní sezónu 2022 dle pravidel prováděcích předpisů pro 1. ligu.

Výjimka bude uplatněna pouze tehdy, pokud se startovní listina nezaplní závodníky s již platnou licencí!

- Držitelé závodní licence se mohou registrovat do 19. srpna, 15h

- Pro zájemce bez závodní licence je stanovena registrace od 20. srpna, 8h do 25. srpna, 15h

Maximální počet závodníků je stanoven u žen na 48 a u mužů na 72.

Další informace najdete Propozicích.

Výjimka z Prováděcích předpisů sportovního lezení dospělých pro rok 2022 pro 1.ligu - Teplice 27. 8. 2022.

Tak si přijďte si zazávodit v úžasné atmosféře teplického MHFF.

Těšíme se na vás!

Komise sportovního lezení