Informace pro reprezentanty - účast na ME a na SP

18. 08. 2010 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Informace pro reprezentanty

Z pověření Juráše Šefla, předsedy komise soutěžního lezení dospělých, žádám všechny reprezentanty, aby  co nejdříve potvrdili svou účast na ME (všechny disciplíny), deadline závodu je 5.9. 2010, a na SP v Puursu (obtížnost), deadline 17.9. 2010.

Registraci provedu pouze  na základě závazné mailové  přihlášky zaslané na mou adresu Eva Ondrová. Následná neúčast bez  řádné omluvy (např. potvrzení o pracovní neschopnosti) nebude tolerována. Reprezentant si minimálně uhradí startovné,  komise má právo rozhodnout v důsledku takového jednání o vyloučení závodníka z reprezentace.
Rovněž upozorňuji závodníky, kteří si vyřídili závodní licenci na rok 2010 a nezúčastní se letos žádného závodu SP, že za svoje nezodpovědné jednání ponesou důsledky v následujícím roce. Pravidla to budou  zcela jistě umožňovat.

Prosím o rychlé reakce, děkuji Eva Ondrová.

| Komentáře(0)