Informace o MSJ Peking 2005

25. 07. 2005 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Seznam reprezentantů, kteří mají pro tento závod hrazené náklady:

Obtížnost:
Martin Stráník, Silvie Rajfová, Tereza Čermaková, Jan Zbranek. Lucie Rajfová a Anna Čermáková na vlastní náklady.

Rychlost:
Libor Hroza, Eliška Karešová

Ostatní reprezentanti mohou jet za podmínek popsaných v nominačních pravidlech.

Deadline pro přihlášky: Na závod je 25.7.2005. V případě vašeho zájmu zúčastnit se tohoto závodu je nejzašší termín pro nahlášení vedoucímu komise do 20.7.2005. V tuto dobu už, ale nezaručuji zařízení letenek a ubytování! Odkaz na propozice: http://www.icc-info.org/2005/05_JWM.pdf

Informace o odletu: Jedna skupina odlétá z Prahy a druhá skupina odlétá z Vídně. Do Pekingu letíme společným letadlam.

Seznam lidí letících z Prahy s odletem 18.srpna v 18:20. Sraz na letíšti bude 17:00 !!!
=) Silvie Rajfová, Straník Martin, Jan Zbranek, Daniel Kadlec

Seznam lidí letících z Vídně s odletem 18.srpna v 20:10. Bude zajištěna doprava z Brna na letiště. Sraz bude v Brně  17:00, přesné místo určíme pár dnů před odletem!!!
=) Libor Hroza, Eliška Karešová, Tereza Čermáková, Lucie Rajfová, Anna Čermáková

Prosím neřešte, proč, kdo odkud letí. Návrat bude 29.8. v 18:40 ve Vídni. Doprava do Brna bude zajistěna.

Dan Kadlec,
vedoucí komise