Info k EYS Vídeň, prázdninovému soustředění a plánu závodů

29. 06. 2010 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

EYS Vídeň

Deadline pro přihlášení - tedy potvrzení předběžného přihlášení (nebo případné odhlášení se ze závodu) je pátek 30. 7. Předběžně přihlášení závodníci jsou uvedeni níže v seznamu vzniklém zpracováním Karet reprezentantů.

Hrazené startovné, ubytování (podle ceny kempu) a cestovné dle nominačních pravidel má Adnrea Pavlincová a Iva Vejmolová.

Startovné bude dále hrazeno závodníkům, kteří se zúčastní tréninkového soustředění mládeže ve dnech 7.-8.8 na Smíchově. Ostatní závodníci si hradí startovné sami (12 euro).

Úprava 2.7 (Dichtlová): Startovné bude hrazeno všem závodníkům.

Doporučené ubytování - kemp Camping Neue Donau

Prázdninové soustředění

Ve dnech 7.-8.8 bude v Praze na Smíchově soustředění juniorské reprezentace. Na programu bude kromě poslední přípravy na závod ve Vídní i příprava na MSJ v Edinburghu, kde se letos poleze rychlost na STANDARDNÍ CESTĚ - bylo by proto přinejmenším vhodné, aby ti, co chtějí v Edinburghu na rychlost závodit, si standardní cestu alespoň předem vyzkoušeli. Pokusíme se zajistit i časomíru. Podobné soustředění zejména pro "rychlolezce" bude uspořádáno ještě i na konci srpna - termín zatím v jednání.

Závazné přihlášky do 30.7. Cena 350,- Kč. Program a organizace jako obvykle: sobota 10:00 zahájení soustředění, sobota, neděle dvoufázový trénink, spaní na stěně, v ceně vstupy na stěnu, večeře, snídaně.

Dospělý doprovod reprezentantů: cena 350,- Kč. (Vstupy na stěnu, snídaně, večeře)
Pokud budou mít zájem i ostatní účastníci ČPM - podle počtu zájemců po dohodě možná účast, cena 400,- Kč, při tréninku na rychlost budou upřednostňování reprezentanti!

EYS Velko Tarnovo (BUL - 2.-3.10.)

Hromadná cesta nebude nijak organizována, podle předběžných přihlášek jednak nebyl až tak velký zájem a zároveň se nepřihlásil nikdo, kdo by chtěl zajistit pro ostatní nějaké větší auto. Předběžně přihlášení jsou uvedeni níže v seznamu, deadline pro tento závod bude v neděli 5.9. po závodě ČPM v Jičíně, abyste se mohli eventuálně domluvit, kdo by koho na závod vzal.

Zpracované karty závodníků

Karty měly sloužit k "nabídce" a "poptávce" volných míst při dopravě a jako předběžná přihláška na závody, bohužel to úplně nevyšlo - viz seznam...

Prosím tedy všechny reprezentanty a zejména jejich rodiče, aby zvážili, na jaký závod by odvezli (nebo plánují odvézt) své a eventuálně cizí děti a poslali mi info, zda na nějaký závod pojedou a zda mají volná místa. Když náhodou bude přebytek aut, nebude problém pak "auta" a "lidi" spojit. (Pozor v seznamu nejsou vidět poslední dva závody - stáhněte si excelovský seznam )

Zároveň žádám rodiče, aby účast závodníků potvrzovali v termínu a měli v tu dobu již zajištěnou dopravu a ubytování! Nedodržování termínů a pozdní odhlašování ze závodů může být i důvodem k vyloučení z reprezentace. Pokud se reprezentant nezúčastní letos ani jediného závodu, bude po rodičích zpětně vymáháno proplacení licence!

Závodník Vídeň 13.-15.8 Veliko Tarnovo 1.-3.10 Annecy 22.-24.10 Kranj 19.-21.11
  s kým, jak   s kým, jak   s kým, jak   s kým, jak
Svobodová Tereza ANO plné auto ANO Vejmola,Čermák,Zbořil ANO Dichtlová, Vejmola ANO Dichtlová, Vejmola
Vejmolová Iva ANO otec ANO Vejmola,Čermák,Zbořil ANO Dichtlová, Vejmola ANO Dichtlová, Vejmola
Pavlincová Andrea ANO otec ? ? ANO otec, Ustohalovi? ANO otec, Ustohalovi?
Nevělíková Karolín ANO s rodiči ?   ? ? ? ?
Wágnerová Anna NE ------ ? ? ? ? ? ?
Švecová Kateřina ANO - NE nepotvrzená účast!!! ? ? NE   ANO ?
Vlašínová Romana ANO rodiče NE   NE   ANO nemám s kým jet
Schloglová Tereza NE - ? ? ANO ? ANO ?
Zbořilová Michaela ANO rodiče ANO Vejmola,Čermák,Zbořil ANO Čermák, Zbořil ? otec
Křížová Eva NE -
Škorpilová Barbora ANO Momo ?   ANO ? ANO ?
Kuhn-Gaberová M. ANO Momo ?   ?   ?
Pavlíčková Markéta ANO Nevělíkovi ?   NE   ANO ?
Ustohal Zdeněk ANO   ANO rodiče ANO rodiče ANO rodiče
Čermák Petr ANO otec ANO Vejmola,Čermák,Zbořil ANO Zbořil, Čermák ANO otec,
Šifra Radovan ANO Martin Šifra ANO? ? ANO rodiče ANO rodiče
Kříž Jan - -
Kučera Roman ANO rodiče ? ? ? ? ? ?
Jeliga Jan ANO Kučerovi ? ? ANO nemám s kým jet ANO nemám s kým jet
Štěpánek Michal ANO Dichtlová ? ? NE   ANO nemám s kým jet
Hartmann Petr ANO rodiče NE   NE   NE
Klíma Petr - -
Pekárek Stanislav ANO otec ANO sami, plné auto ? ? ANO otec, 2 místa ?
Šifra Martin ANO Martin Šifra ?   ?   ANO indiv.
Binter Tomáš ANO otec ANO   ANO indiv. ???? ANO indiv.
Halas Filip NE ----- NE

Vzhledem k možnostem stránek přikládám jako xls dokument

29.6. 2010
Marie Dichtlová