Info k EYS v Kranji

21. 10. 2010 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Dead line pro přihlášení na poslední závod letošní série EYS v Kranji ve Slovinsku je středa 10.11.2010

Žádám závodníky a jejich rodiče, aby dle nominačních pravidel do tohoto termínu potvrdili předběžné přihlášení na závod mailem na adresu marie2@seznam.cz  nebo se případně ze závodu (mailem) odhlásili.

Startovné, náklady na cestu a ubytování budou proplaceny pouze závodníkům, kteří mají nárok na proplácení nákladů dle  nominačních pravidel. Startovné od ostatních závodníků bude vybíráno před registrací na místě.

Sraz všech závodníků pro registraci na závod bude v pátek 19.11.2010 v 19:00 před halou v Kranji.

Marie Dichtlová

Opraveno 3.11 - v původním textu byl překlep v datu srazu před halou, závod probíhá ve dnech 19.-21.11.2010.

Propozice k závodu zde

| Komentáře(0)