Info k EYS Imst - doplnění

27. 05. 2010 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Ve dnech 4.-6.6.2010 se uskuteční první letošní závod EYS v rakouském Imstu.

Doplnění (27. 5):

Švecová Kateřina

Vlašínová Romana

Oficiální kouč: Marie Dichtlová

Sraz závodníků v pátek 4.6 v 18.30 před stěnou v Imstu.

Startovné bude hrazeno z rozpočtu Komise soutěžního lezení mládeže.

Oficiální deadline tohoto závodu je 30.5.2010. Prosím všechny juniorské reprezentanty, kteří chtějí startovat (a nejsou v tabulce na stránce "Info k EYS 2010"), aby mě kontaktovali nejpozději  do 24.5.2010 na adrese marie2@seznam.cz , podmínkou pro přihlášení na závod je odevzdání-odeslání licence, karty závodníka a potvrzení o sportovní prohlídce!

Pokud je někdo objednaný na sportovní prohlídku teprve až po 20.5., stačí poslat informaci o datu prohlídky a prohlídku odevzdat dodatečně (před Imstem!)

Závodníci, kteří v termínu nedodají požadované doklady, nebudou na závod přihlášeni a jejich "místo" bude nabídnuto náhradníkům!

Zkontrolujte si, že v seznamu máte správně označeno vše, co jste zaslali nebo odevzdali - v opačném případě mě kontaktujte, vzhledem k množství papírů je možné, že se ke mě něco nedostalo!

Startovné bude hrazeno z rozpočtu komise mládeže.

Dopravu a ubytování si závodníci zařizují individuálně. (Nedaleko stěny je kemp, viz propozice na IFSC.)

Sraz 4.6.2010 v 18:30 před halou. Nezapomeňte si pas nebo občanku!

Seznamte se s pravidly závodů - originální verze je na stránkách IFSC. Loňská pravidla jsou přeložena na webu ČHS, letos došlo k některým změnám např. s předlezením, délkou časového limitu a pod. Seznamte se s povinnostmi závodníka -  např. viditelnost čísla - přes dlouhé vlasy, velikost reklam na oblečení, Z-clip, ..., ať pak nemáte na závodech problémy!

16.5.2010 Marie Dichtlová

| Komentáře(0)