kurz Trenér sportovního lezení C1 má 16 nových absolventů

O víkendu úspěšně dokončila šestnáctka lezců kurz Trenér sportovního lezení - licence C1, který byl již druhým kurzem podle nového systému vzdělávání trenérů ČHS. Tímto všem absolventům kurzu GRATULUJEME!

Trenéři C1

Pod vedením Břéti Brodského a dalších skvělých lektorů se kromě tématu sportovního a lezeckého tréninku věnovali také anatomii, fyziologii a psychologii. Záverečné části kurzu se aktivně účastnila a svými cenými zkušenostmi přispěla také reprezentační trenérka Saša Gendová.

Logickým pokračováním tohoto kurzu je připravovaný kurz Trenér sportovního lezení C2, který proběhne 22.-23. 4. 2023 v oblíbeném Jungle sport parku v Letňanech. Tohoto kurzu se můžou zúčastnit trenéři se vzděláním C1 nebo držitelé Trenérské licence C získané v letech 2017-2021. Komu nebude stačit trenérské vzdělání C2 může se těšit na akreditovaný kurz Trenér sportovního lezení - licence B, který se rozběhne na přelomu září a října 2023.

Pro velký zájem o trenérské vzdělání se jedná o otevření ještě jednoho běhu Trenér sportovního lezení C1 v první polovině tohoto roku.

Bližší informace o trenérských a doškolovacích kurzech naleznete v kalendáři trenérských kurzů.

M. Petrová ČHS