Ftime MČR v lezení na obtížnost 2016  a Tendon MČR mládeže 2016

17. 10. 2016 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V prostoru hlavního vstupu do NC Metropole Zličín se uskuteční o víkendu 22. a 23. 10. MČR v lezení na obtížnost v dospělých a Tendon MČR mládeže (J, A). Pevně věříme, že tento formát akce posune soutěžní lezení blíže veřejnosti, která se po závodech v boulderingu bude moci seznámit i s královskou disciplínou soutěžního lezení, lezením na obtížnost.

Závod je však zejména o závodnících, proto se jim snažil pořadatelský tým připravit důstojné „hřiště“ i zázemí. Na dvanáctimetrové stěně s převislostí 4 metry a šíří 6 metrů postaví cesty Honza Zbranek s Honzou Šolcem.  Startovné pro předem registrované členy ČHS činí sto korun.

Bezplatné parkování pro soutěžící je zajištěno.

Pro diváky je k dispozici dostatečný prostor, odkud budou závod sledovat. Samozřejmostí je i bohatý doprovodný program: cvičení na hrazdách, rekord ve shybech, soutěž Zlagboard Contest.

Nad akcí převzal záštitu předseda ČOV Jiří Kejval i náměstek primátorky hlavního města Prahy Petr Dolínek. Město Praha přispělo na akci dotací ve výši 100 tisíc korun.

Předregistrace závodníků - dospělí

Předregistrace závodníků – mládež

program pro veřejnost

článek od pořadatele