Finále Tendon Cupu v Sobotce

05. 12. 2011 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Finále Tendon Cupu -  Sobotka
Poslední závod letošního Tendon Cupu proběhl v sobotu 16.11. v Sobotce. Generálním sponzorem byla firma Lanex, dalšími významnými partnery byly firmy Prorock a mediální partner Lidé a hory.
Finále se zúčastnil rekordní počet startujících.Ve čtyřech věkových kategoriích startovalo celkem 148 závodníků. Závodní cesty se zdařily, takže i méně zkušené děti si dobře zalezly a zároveň cesty závodníky ideálně rozřadily.
Nedošlo k žádnému zranění závodníka (či organizátora) ani k žádnému technickému problému a závody tedy nebyly nijak narušeny.
Z organizátorů patří dík zejména všem stavěčům, jističům a rozhodčím, bez jejichž významné podpory by nebylo možno takto rekordně obsazený závod uskutečnit.Významnou měrou se na organizaci a samotném běhu závodů podíleli trenéři a vedoucí, dorazivší na závody se svými svěřenci. Speciální poděkování zaslouží za významnou pomoc Viktor, Máca a Jana Obročníková s rodinou.
Kladně lze hodnotit i brzké ukončení závodů, kolem17. hodiny byla předána poslední medaile a cena.

V jednotlivých kategoriích zvítězili:
kat. D –Matúšová Kateřina a Plšičík Vojtěch
kat. C –Matúšová Michaela a Vlk Vojtěch
kat. B –Pokorná Andrea a Sedláček Vojtěch
kat. A –Nováková Johana a Jech Martin

Celkově zvítězili:
Kat. D – Matúšová Kateřina a Jeliga Marek
Kat. C – Šachová Michaela a Vlk Vojtěch
Kat. B – Pokorná Andrea a Sedláček Vojtěch
Kat. A – Nováková Johana a Burda Matěj

Nezbývá než poděkovat všem zúčastněným a budeme se těšit zase někdy v Sobotce při stejně zdařilé akci

Za organizátory Horolezecké stěny Sobotka