EYS Wuppertal 21.6.-22.6. 2008

28. 05. 2008 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Oficiální deadline tohoto  závodu je 11.6.  Prosím všechny jun. reprezentanty, kteří chtějí startovat, aby mně kontaktovali nejpozději  do 8.6.2008 na adrese Eva Ondrová

Seznam reprezentantů v jun. kategorii

male juniors

Stráník Martin 90
Chvála Jan 89
Romanovský Jiří 90
Nevělík Ondřej 89

female juniors

Rajfová Silvie 89
Čermáková Tereza 90
Kotrbová Daniela 90
Vráblíková Gabriela 90

Reprezentační družstvo v kategoriích A a B  bude nominováno dle kriterií až po  závodu ČPM v Bystřici nad  P. Oficiální deadline bude pro tyto závodníky posunut k datumu 14.6.2008. Přesto žádám potenciální reprezanty v těchto kategoriích, aby mě kontaktovali co nejdříve (nejpozději k 9.6.2008) pro přehled a organizaci dopravy.

Podle nominačních pravidel zatím hrazené náklady mají: Silvie Rajfová, Martin Stráník, Adam Ondra.

Ostatní si musí náklady hradit sami dle nominačních pravidel. Předběžné náklady na dopravu vzhledem ke vzdálenosti cca 2000 Kč, ubytování se budu snažit zařídit v kempu.

Vedoucí výpravy: Miroslav Ondra

Nutné věci: cestovní doklad, pojištění a platné potvrzení o sportovní prohlídce!!!!

S pozdravem Eva O.

| Komentáře(0)