Evropský pohár mládeže Brno 2005

18. 04. 2005 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Ve dnech 16.-17.4.2005 proběhla zatím největší a organizačně nejnáročnější akce Sportovní komise mládeže, Evropský pohár mládeže Brno 2005. Spolupřadatelem závodu byl brněnský oddíl HO Sokol Brno a několik dalších lidí, kterým patří naše poděkování. Závodu se zúčastnilo 100 chlapců a 72 děvčat, což patří k jedné z největších účastí na EYC. Náš team čítal 30 reprezentů. Něktří si poprvé vyskoušeli co obnáší tak významný závod a někteří, již ostřílení, zabodovali na nejvyšších pozicích. Silva Rajfová skončila na skvělém druhém místě a Martin Stráník se stal vítězem. Ostatní výsledky najdete v kalendáři závodů. Poděkování dále patří předsedkyni ČHS Aleně Čepelkové, která přijala pozvání a ujala se i předávání pohárů vítězům.

Vyhlašování výsledků

| Komentáře(0)