EPM v lezení na rychlost - Bologna

16. 05. 2018 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Již druhé kolo evropského poháru mládeže v lezení na rychlost se konalo minulý víkend, 12. 5. 2018 v italském městě Bologna. Českou republiku reprezentovalo celkem pět závodníků.

Nejlépe si vedla Tereza Cibulková závodící v nejmladší kategorii B, kde postoupila do vyřazovacích finálových kol a skončila na šestém místě s výborným časem 11.21 s (z kvalifikace). Tato mladá závodnice je určitě velkou nadějí českého rychlostního lezení a můžeme se jen těšit, jakých výsledků dosáhne na dalších mezinárodních závodech, které se konají již zanedlouho, 27. 5. 2018, v rakouském Imstu.

EPM Bologna

V kategorii B závodil i Čeněk Babača, který se umístil na jedenáctém místě s časem 11.12s.

V kategorii A se na dvanáctém místě umístila Hana Křížová s časem 11.33s.

V kategorii juniorek nás reprezentovaly dvě závodnice. Sára Urbanová, která se umístila na jedenáctém místě s časem 13.05s a hned za ní, na místě dvanáctém, Denisa Mercová s časem 15.69s.

Děkuji všem zúčastněným a jmenovitě také panu Babačovi, za dodání fotek. Závodníkům přeji hodně sil do nadcházejících tréninků a sejdeme se v Imstu na juniorském mistrovství Evropy.

E. Křížová, kouč

EPM Bologna 1 EPM Bologna 3 EPM Bologna 4