Druhé kolo letošního seriálu Českého poháru v lezení na obtížnost zná své vítěze

02. 07. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz
V Jablonci nad Nisou 27.6. se v Makak aréně uskutečnil Rock Empire Český pohár - druhý nominační závod v lezení na obtížnost dospělých a mládeže.

Organizátorem byl Český horolezecký svaz a jako pořadatel se představil TJ Gibon Jablonec n/N z.s.

Celý závod proběhl bez zádrhelů a skvěle postavené cesty od 7b až po 8c fr.st. od hlavního stavěče Denise Paila a Martina Jecha všechny závodníky pěkně rozřadily. Všem startujícím byli po celý den k dispozici Patrik Chovan a Nikol Chovanová z Fyzio Gym Cooper, kteří pomohli s rozhýbáním i opravou namožených těl.

Hlavní dozor nad závodem měl jako hlavní rozhodčí Jura Čermák a Tomáš Beneš jako ředitel závodu. - Za nás, jako pořadatele, se závod povedl a nezbývá než poděkovat všem zúčastněným že přijeli, poděkovat sponzorům za pěkné ceny, nezapomenout díky každému, kdo přiložil ruku k dílu a také obsluze na baru za skvělou atmosféru během celého závodu!

A nyní už k výsledům:

Kategorie Dospělí

1. Martin Stráník a Eliška Adamovská
  2. Šimon Potůček a Michaela Smetanová
  3. Štěpán Potůček a Markéta Janošová

Junioři

1. Šimon Potůček a Eliška Adamovská
  2. Štěpán Potůček a Eliška Novotná
  3. Albert Musil a Galeová Ema

Mládež A

1. Ondřej Slezák a Michaela Smetanová
  2. Marek Jeliga a Markéta Janošová
  3. Jan Vopat a Nikola Králíková

Mládež B

1. Adam Adamovský a Barbora Bernardová
  2. Jan Šťovíček a Anna Mihalčíková
  3. Štěpán Bulena a Anna Jurčenko

_DSC3467

Kompletní výsledky všech kategorií najdete v záložce Kalendář závodů ČR 2020 na stránkách ČHS.

Celý závod by se neobešel bez partnera závodu, firmy Rock Empire, kterému tímto děkujeme!

_DSC3575

Za ceny také patří dík sponzorům závodu:

La Sportiva, Mamut, Nadace Preciosa, Kalendář Liberecka, Mattoni, Sundisk, Ocún, Direct Alpine

Akce se konala pod záštitou náměstka primátora pro rozvoj Statutárního města Jablonce nad Nisou – ing. Petra Roubíčka.

Pořadatel závodu, Tomáš Beneš

Autorem fotek je Anton Malakhov

_DSC3207 _DSC3732 _DSC3861 _DSC3578 _DSC3721 _DSC3375 _DSC3805 _DSC3928 _DSC3939 _DSC3968 _DSC3976 _DSC3465

Poděkování za úžasnou atmosféru, kterou si všichni pochvalovali patří také pořadateli :-)