Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Doplňující informace k MMČR - Big Wall a změny v propozicích

Doplňující informace k MMČR - Big Wall a změny v propozicích
01. 10. 2020 | Rubrika: Soutěžní lezení, RSS - iSport.cz
Situace v ČR a především v Praze není společenským a sportovním událostem příliš nakloněna. V souladu s aktuálními nařízeními podáváme doplňující informace k nadcházejícímu MMČR.
 
Omezení, která musíme respektovat se týkají zejména hygienických požadavků a počtu osob na sportovišti. Limitující počet diváků je 50. Přestože BigWall nabízí velkorysou plochu ke sportovním radovánkám, tribuny nejsou jeho součástí. Prosíme tedy fanoušky, aby jako tribuny využili pohovky ve svých domácnostech a závodníkům fandili prostřednictvím online přenosu z finálového dne:
 
Na lezeckou stěnu budou mít přístup pouze trenéři a nezbytný doprovod závodníků. Nezbytným doprovodem je řidič doprovázející skupinu závodníků ze vzdálených končin naší země. Do prostoru lezecké stěny budou mít přístup závodníci, a jejich trenéři, kteří se budou vyskytovat převážně v zóně jim vyhrazené. Prosíme závodníky, aby po odlezení své kategorie opustili prostor stěny. Doprovod bude vpuštěn na sportoviště do naplnění kapacity k sezení, tedy 50 osob. Prosíme závodníky aby k sobě navzájem a svým doprovodům byli ohleduplní a minimalizovali počet doprovázejících osob.
 
Závodníkům budou k dispozici služby FyzioGym Cooper po celou dobu závodů.
 
Z hygienických důvodů prosíme závodníky, aby na závod dorazili s vlastním lanem o délce minimálně 50 metrů a tloušťce 9,5 nebo více milimetrů.
 
Všichni účastníci MMČR se v objektu budou pohybovat s řádně nasazenou rouškou, vyjma lezoucích sportovců. V objektu bude k dispozici dezinfekce, určená pro pravidelnou dezinfekci rukou návštěvníků a často užívaných povrchů.
 
Shrnutí úprav propozic
- posunutí startu kvalifikace kategorie B na 10.30
 
- doplnění videopředlezů a prohlídek závodních cest
Více informací přímo v propozicích v přehledu závodů.
 
Shrnutí obsahu článku
- prosíme závodníky, aby dorazili s vlastním lanem (délka 50 m, tloušťka min 9,5 mm)
 
- počet diváků MMČR bude omezen na 50 osob s vyhrazenými místy k sezení
 
- online přenos z finálového dne najdete:
- návštěvníci jsou povinni se v prostoru BigWallu pohybovat s řádně nasazenou rouškou
 
Děkujeme za pochopení
Alice Strnadová
Dita Fajbišová