Doldy Mistrovství České a Slovenské republiky v lezení na obtížnost

12. 06. 2011 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (5)

Ve dnech 11. a 12. června 2011 probíhá na stěně SmíchOFF v Praze Doldy Mistrovství České a Slovenské republiky v lezení na obtížnost.

Pokusíme se Vám průběžně zprostředkovávat aktuální informace ze závodu.

Pondělí 13.6.2011 - Doplněno několik fotografií ...

Noví Mistři a Mistryně republiky pro rok 2011

MČR 2011 - ženy   MČR 2011 - muži

Neděle 12.6.2011

V 10:00 bylo zahájeno semifinále mužů, leze se v levé části největšího převisu a cesta pak pokračuje novým stropem.

Obhlídka semifinálové cesty  Petr Čermák v semifinále

Semifinále skončilo krátce po dvanácté hodině, cesta hezky rozřadila semifinalisty a do finále postoupilo deset nejlepších závodníků - Adam Ondra a Martin Stráník z prvního místa, když oba dali v semifinále (jako jediní) TOP.

Výsledky po semifinále jsou k nahlédnutí zde, finále mužů začne v 17:30

14:00 Za chvíli bude zahájeno finále žen.

15:40 Finálová cesta žen bohužel nerozřadila první čtyři postupující ženy a všechny skončily ve stejném místě v dynamickém nátahu za hranu - čeká nás tedy superfinále, které bude následovat po finálovém klání mužů. Výsledky ženského finále jsou k dispozici zde

18:00 Začíná finále mužů

Adam ve finálové cestě

19:20 Ve finále zvítězil Adam Ondra, jako jediný dolezl i ve finálové cestě do TOPu, na druhém místě se umístil Martin Stráník, na třetím slovenský reprezentant Ondřej Švub. Na čtvrtém a pátém místě se pak umístili junioři Petr Čermák a Roman Kučera.

20:00 Zahájeno superfinále žen - ženy lezou lehce upravenou mužskou finálovou cestu.

21:20 Vítězkou závodu se stala Tereza Svobodová, na druhém místě skončila Lucie Hrozová před Editou Vopatovou a Lenkou Frühbauerovou.

Tereza Svobodová v superfinále žen

Závod skončil vyhlášením celkových vítězů závodů a vítězů Mistrovství České a Slovenské republiky. Výsledky budou k dispozici v kalendáři závodů. Zde alespoň celkové výsledky mužů a žen.

Sobota 11.6.2011

Závod začal v 10.00 hodin, zaregistrováno je 14 žen a 26 mužů.

Pořadí lezců v kvalifikaci se losuje v programu pro zpracování výsledků - tentokrát los určil, že jako první v obou kvalifikacích polezou sourozenci Ondrovi - oba první kvalifikaci topovali.

Sourozenci Ondrovi zahájili závod

12:00 Ženy dolezly svou první kvalifikaci - bylo 10 TOPů - výsledky první kvalifikace žen zde

12:30 Muži dolezli první kvalifikaci - výsledky zde. Obě kategorie nyní lezou druhou - těžší - kvalifikační cestu. Na výkonech je vidět, že se Mistrovství účastní lezecká špička obou zemí!

Budoucí vítězové v kvalifikačních cestách

14:10 Tak ženy to mají pro dnešek "za sebou". Nejlepších osm postupuje do zítřejšího odpoledního finále. Výsledky po kvalifikaci jsou k nahlédnutí zde.

15:00 Kvalifikace skončily, celkové výsledky mužů jsou již k dispozici zde.

Zítra závod pokračuje od 9.30 semifinálem mužů, ve 14:00 pak následuje finále žen a od 17:30 bude probíhat finále mužů.

Za komisi soutěžního lezení dospělých
Marie Dichtlová, Tomáš Binter

| Komentáře(5)