Další aktualizace kalendáře mezinárodních závodů 2020

16. 09. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

IFSC dnes vydalo další aktualizaci kalendáře mezinárodních závodů v roce 2020:

• MEM Perm - Rusko, 22.-28. 10. - bouldering, obtížnost i rychlost -   znovu potvrzeno, závod je odložen na rok 2021,
  • EPM Soure - Portugalsko, 6.-8. 11. - bouldering - z důvodů prudkého     návratu pandemie COVID-19  byl plánovaný závod zrušen,                   IFSC děkuje společnosti FPME za jejich původní iniciativu i za včasné     poskytnutí informací, které toto rozhodnutí umožnily.
  • NOVĚ VYPSANÝ!                                                                              EPM Tarnow - Polsko, 14. 11. - rychlost                                                       Na závodech bude používán časovací systém Deepron a zařízení     PerfectDescent. Předsedou poroty bude Artur Polanski. Info Sheet bude   zveřejněn v následujích dnech na webových stránkách IFSC.               IFSC děkuje PZA.
  • ME Moskva - Rusko, 20.-29. 11. - bouldering, obtížnost. rychlost a     kombince - Závod je prozatímně potvrzen!
  • EP Voronezh - Rusko, 3.-6. 12. - obtížnost, rychlost - závod je zrušen.

Sekretatiát ČHS, Ivana Palasová