ČP v boulderingu v Teplicích nad Metují - info k registraci

25. 08. 2021 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Už za dva dny nás čeká jedna z nejoblíbenějších lezeckých událostí roku -  Mezinárodní horolezecký filmový festival v Teplicích nad Metují, jehož součástí jsou také boulderingové závody Českého poháru. Aby vše proběhlo hladce a v pořádku, máme pro závodníky pár důležitých informací.

5

Třetí kolo Českého poháru v boulderingu se proběhne 27. a 28. srpna v Teplicích nad Metují. První den se utkají závodníci kategorií U14 a mládež B, v sobotu pak dospělí, mládež A a junioři.

Jak se dostat k registraci v Boulder aréně?

Místo registrace naleznete zde: https://mapy.cz/s/nulavojape

K registraci se dostanete pouze z pěší zóny, tedy cestou podél Metuje, nikoliv zhora od železničního přejezdu.

Kdy se lze registrovat?

Pátek 27. 8. 2021

07:30 – 08:00 U10 + další kategorie (přednost má kategorie U10)

09:00 – 10:00 U12 + další kategorie (přednost má kategorie U12)

12:00 – 13:00  U14 + další kategorie (přednost má kategorie U14)

Sobota 28. 8. 2021

07:00 – 08:00  ženy, juniorky, dívky A + další kategorie (přednost má dívčí kategorie)

10:30 – 11:30   muži, junioři, chlapci A

Co je pro registraci potřeba?

Každý závodník a člen doprovodného týmu musí podepsat čestné prohlášení ohledně Covidu (dle pravidel níže).

Následně se každý závodník zaregistruje do závodu, kde obdrží závodní číslo, kartu závodníka a občerstvení.

Po registraci, vám bude u vchodu do parku, po předložení startovního čísla, vydána páska, která potvrzuje vaší bezinfekčnost a jednodenní vstupenka pro závodníka a jeden doprovod.

Následně budete vpuštěni do prostoru parku a závodní arény.

Jaká jsou pravidla ohledně Covid?

Na základě opatření ministerstva zdravotnictví ze dne 1. 8. 2021, jsou všichni závodníci a členové realizačního týmu povinní při registraci podepsat čestné prohlášení, kterým stvrzují, že splňují jednu z daných povinností:

- absolvování PCR testu v posledních 7 dnech,

- absolvování POC antigenního testu v posledních 72 hodinách,

- laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní,

- alespoň 14 dní od aplikace druhé dávky u dvoudávkové vakcíny,

- u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní.

Těšíme se nás!

M. Košatková, ČHS