ČP U14 V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST JESENÍK

13. 12. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz
v Jeseníku se utkali závodníci mládežnických kategorií U14 v lezení na obtížnost v posledním závodu Českého poháru.
DSC_6356
Mezi chlapci si první místa vybojovali Ondra Kvapil (U10), Lukáš Uherec (U12) a Lukáš Mokroluský (U14). V dívčích kategoriích předvedl nejlepší výkony Elen Strculová (U10), Áďa Bodanská (U12) a Natalie Paarová (U14).
Ostatní medailová umístění najdete na konci článku a celkové výsledkové listiny v kalendáři závodů - zde na webu

Vzhledem k menší výšce stěny se mladí závodníci museli vypořádat s bouldrovějším typem cest, což ale nikomu nevadilo. Naopak, byla práce stavěčů kladně hodnocena.

Závod v Jeseníku byl vzhledem k opatřením rozdělen do dvou soutěžních dní, kdy v sobotu lezli chlapci a v neděli dívky. Přesto byly oba dny doprovázeny skvělou atmosférou. Na dětech bylo vidět, že jsou namotivované a po delší odmlce si rády zazávodily. také organizačně byl závod zvládnut na výbornou - za to patří velké dík Davidu Migalovi, celému spolku Horolezci Jeseník a všem ostatním, kteří se na organizaci vytrvale podíleli.
DSC_6559DSC_6735
DSC_6991DSC_6777
DSC_7038DSC_6845
celá fotogalerie k nahlédnutí zde.

Výsledky:
U10