Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Členové OLYMP CSMV 2021

Členové OLYMP CSMV 2021
03. 11. 2020 | Rubrika: O ČHS, Soutěžní lezení

 

V letošním roce ČHS vyjednal členům resortního centra Ministerstva vnitra Olymp i přes nestandardní sezónu opět skvělé podmínky. Toto resortní centrum se už několik let stará o naše profesionální sportovce, jejichž cílem a motivací je probojovat se na Olympijské hry – kromě finanční podpory nabízí jeho členům také lékařské a fyzioterapeutické služby, konzultace s mentálními kouči, rehabilitační, regenerační, ale také tréninkové zázemí nebo ubytování.

OLYMP

 

Všem členům Olympu – instruktorům sportu Adamu Ondrovi a Janu Křížovi i externistům Martinu Stráníkovi, Jakubu Konečnému a Elišce Adamovské budou také v roce 2021 zachovány stejné podmínky podpory. Navíc se podařilo uzavřít nové smlouvy s nadějnými mladými sportovkyněmi – Markétou Janošovou a Michaelou Smetanovou, pro které je dosažení tohoto postu velkým úspěchem.

Adam OndraJakub Konečný

1-52Eliška Adamovská a Jan Kříž

Markéta JanošováMichaela Smetanová

Zároveň se novým trenérem  Olympu, který je k dispozici všem jeho členům z řad sportovních lezců, stal reprezentační trenér Petr Klofáč – sám bývalý člen tohoto resortního centra.

Spolupráce s centrem Olymp CSMV je pro Český horolezecký svaz nesmírně cenná a je naší snahou ji dále prohlubovat a rozvíjet – tak aby byla přínosem pro všechny strany – především však pro samotné sportovce!

Foto: Petr Chodura, Tomáš Lisý, David Stella

 

Alexandra Gendová, trenérka reprezentace a hlavní trenér VSCM