ČHS PODPORUJE FILM "ADAM ONDRA, POSUNOUT HRANICE", podpoř ho i ty

25. 02. 2022 | Rubrika: Skály a bouldering, Sportovní lezení

Český horolezecký svaz podporuje dokumentární film Adam Ondra, Posunout hranice. který v průběhu tří let mapoval cestu Adama Ondry k dosažení jeho fenomenálních sportovních výkonů včetně účasti na LOH v Tokiu. PODPOŘ I TY TENTO FILM NA HITHIT.

Všichni milujeme lezecké filmy a videa, a kdo jiný by nás měl zajímat víc než Adam Ondra. A pokud máte pocit, že Adama je všude plno a už o něm víte všechno, tak věřte, že tak, jako ve Film: Adam Ondra, Posunout hranice, jste ho ještě neviděli.

"Za mě si myslím, že je to první film kde máte možnost poznat Adama opravdu jaký je." (Iva Vejmolová).

Dokument z dílny českého lezeckého filmového mástra Jan Šimánek a Petr Záruba ukáže příběh o posedlosti, oddanosti a obrovském úsilí.

Film můžete podpořit v rámci crowdfundingové kampaně na Hithit, kde za menší či větší finanční příspěvek koupíte jednu z nabízených odměn spojených s filmem.

PODPOŘIT FILM

vizuál_Adam Ondra film_1200x630_QR

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou zapojit!

M. Košatková, ČHS