Bronzová medaile z Mistrovství Evropy mládeže v boulderingu v Brixenu

23. 09. 2019 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V italském Brixenu se o víkendu 20. - 22 9. 2019 odehrálo Mistrovství Evropy mládeže v boulderingu.

Závody probíhaly za účasti silné konkurence. Například v kategorii B opět zvítězila Francouzka Oriane Bertone, která brala zlato v disciplínách v lezení na obtížnost i v boulderingu na Mistrovství světa mládeže v Arcu 2019. I v této konkurenci si dokázala vybojovat bronzovou medaili naše Markéta Janošová (kategorie B).

6aab8_Janošová a 2 Franc.

IMG_6291_finále_Janošová IMG_6240_finále_Janošová IMG_6217_finále_Janošová IMG_6205_finále_medailisté_Janošová

Eliška Adamovská obsadila skvělou 10. pozici v juniorské kategorii

a na krásných místech se umístily také Eliška Bulenová - 26 místo a Míša Smetanová - 27 místo - obě v kategorii A.

Úplnou výsledkovou listinu najdete na stránkách IFSC.

Velké poděkování patří reprezentačnímu týmu a i zúčastněným rodičům, kteří byli na závodech pro naše reprezentanty velkou podporou.

autorkou fotek je Anna Michálková

sekretariát ČHS