ALPINE PRO Mistrovství České rebubliky mládeže

17. 10. 2007 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Tuto sobotu proběhlo ALPINE PRO Mistrovství České republiky mládeže na nových profilech v Lezeckém centru SmichOFF.

V sobotu proběhl závod v lezení na obtížnost. Závodu se zúčastnilo 106 závodníků ve čtyřech věkových kategorií. Přihlížející přivítali účast Adama Ondry a Martina Stráníka, pro které byla každá cesta malou procházkou. Oba se stali Mistry ČR ve svých kategoriích. V kategorii B pak titul získal Radovan Šifra a nejmladší kategorii Matoušek David. V dívkách nejmladší kategorii vyhrála Vojířová Petra, kategorii B pak Wágnerová Anna. Další titul v kategorii C získala Vopatová Edita a kategorii D Šandová Debora.

MČR mládeže 2007 MČR mládeže 2007 MČR mládeže 2007

V neděli pak proběhl závod v lezení na rychlost. Závodu se zúčastnilo 48 závodníků ve čtyřech věkových kategorií. Tituly Mistra České republiky získali: A-D Vojířová Petra, B-D Wágnerová Anna, C-D Srholcová Veronika, D-D Šandová Debora, A-Ch Ustohal Zdeněk, B-Ch Šifra Radovan, C-Ch Pekárek Stanislav, D-Ch Šifra Martin.

Dan Kadlec

| Komentáře(0)