Aktuální informace z IFSC Europe - ke dni 3.4.2020

03. 04. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Po schůzi výkonného výboru IFSC Europe bylo rozhodnuto, že ME v Moskvě, které je zároveň kvalifikačním závodem na OH Tokio 2020, bude s největší pravděpodobností znovu přesunuto - přičemž nový termín bude sdělen po skončení vyjednávání s organizátory akce.

Termín mistrovství Evropy mládeže v Permu 22.-28.10. zatím zůstává v platnosti!

Představitelé IFSC Europe vyslovili poděkování Ruské federaci za veškerou práci a ujištění, že tyto klíčové sportovní události mohou proběhnout ještě v roce 2020.
Všechny ostatní závody, které spadají do organizace IFSC Europe - tedy závody evropského poháru mládeže a evropského poháru dospělých - a které měly proběhnout v červnu nebo červenci se odkládají.
Cílem IFSC Europe je, aby v každé disciplíně proběhl v roce 2020 alespoň jeden závod evropského poháru mládeže a dospělých, přičemž termín prvního závodu (EPM nebo EP) bude ohlášen minimálně 8 týdnů před jeho konáním.

Celé vyjádření zástupců IFSC Europe si můžete přečíst zde.

Další informace ohledně tuzemských závodů, soustředění a společných tréninků přineseme v okamžiku rozhodnutí státu o uvolnění všech stávajících omezení, která očekáváme začátkem května.

Sekretariát ČHS, Ivana Palasová