Aktuální informace z antidopingu - semináře 23.2. a 27.2.

Antidopingový výbor ČR zveřejnil nový Plán vzdělávání pro rok 2023.

Současně zveřejnil pozvánku na webinář k Plánu vzdělávání pro rok 2023, kde seznámí sportovní veřejnost s nově nastaveným systémem vzdělávání i se všemi plánovanými aktivitami pro rok 2023

Webinář se uskuteční ve čtvrtek 23. 2. 2023 od 17:00-18:00 hodin,

zájemci se mohou zaregistrovat pomocí tohoto odkazu.

Antidopingový výbor ČR vás dále zve na na první ze série tematicky zaměřených webinářů, tentokrát s názvem Seznam zakázaných látek a metod a terapeutické výjimky – vše, co potřebujete vědět.

Webinář, který společně povedou členové Komise pro terapeutické výjimky MUDr. Tomáš Brož a MUDr. Ladislav Svoboda, Ph.D., se bude konat 27. února 2023 od 19:00 do 20:30.

Webinář je určen nejen sportovcům a jejich doprovodnému personálu, ale i široké sportovní veřejnosti. Dozvíte se zde potřebné aktuální informace, které sportovci potřebuji pro "svoji práci“ a fair play.

Například, nejen co je Seznam zakázaných látek a metod, ale i jaké změny proběhly na Seznamu pro rok 2023, co je terapeutická výjimka (TUE) nebo kdy a jak je třeba o TUE zažádat.

Kapacita není omezena a registrovat se můžete pomocí tohoto odkazu.

230227_grafika k webináři_Seznam a TUE

Oba semináře počítají i s důležitým prostorem pro online debatu, kde můžete rozkrýt vaše nejasnosti.

Pro ty, kteří nestihnou účast na webinářích, ADV ČR zřídil YouTube kanál, kde lze webináře shlédnout i zpětně.

Aktuální informace na seminářích se již staly nedílnou součástí prevence v antidopingu,

Těšíme se na viděnou s ADV ČR.

Sekretariát ČHS