Aktuální informace k tuzemským závodům k datu 1.6. 2020

01. 06. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V minulém týdnu IFSC  potvrdilo, že všechny mezinárodní závody původně plánované v srpnu 2020 budou posunuty na jiný náhradní termín.

Poslední informace o přesunu Mistrovství světa mládeže ve Voroněži        z původně plánovaného termínu v srpnu 2020 do roku 2021, nás podnítila k rozhodnutí uspořádat druhý nominační závod v boulderingu právě ve druhé polovině srpna. Tím se vyhneme překryvu termínů důležitých závodů, jak na domácí, tak mezinárodní scéně.

V tuto chvíli ale můžeme zveřejnit pouze informaci o plánu druhý nominační závod v boulderingu uskutečnit v rámci Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují. Bohužel, dosud nemáme ještě potvrzenou informaci, zda se festival s ohledem na stále platná vládní omezení uskuteční.

O přesném termínu a také místě druhého nominačního závodu v boulderingu vás tedy budeme informovat nejpozději 1. 7. 2020.

Sekretariát ČHS, Ivana Palasová