Aktuální informace IFSC - ke dni 6.4.2020

07. 04. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

IFSC připravila "akční nebo krizový plán", podle kterého se bude v nadcházejících měsících řídit.

1. Všechny závody (rozuměno závody světového poháru v boulderingu, v lezení na obtížnost i v rychlosti), které měly proběhnout do konce června jsou odloženy.

2. Aby byla zajištěna dostatečná příprava závodníků, organizátorů i dalších činovníků, budou  termíny konání  závodu oznámeny vždy s 60 denním předstihem a to následovně:

- 1.5. mohou být potvrzeny termíny všech závodů původně plánovaných

na červenec

- 1.6. mohou být potvrzeny termíny všech závodů původně plánovaných      na srpen

- 1.7.  mohou být potvrzeny termíny všech závodů původně plánovaných      na září

- 1.8.  mohou být potvrzeny termíny všech závodů původně plánovaných      na říjen

3. Sportovní oddělení IFSC začne také už nyní pracovat na tvorbě kalendáře roku 2021 - za účasti jednotlivých národních federací a organizátorů akcí.

Celý text prohlášení najdete zde.

Sekretariát ČHS, Ivana Palasová