Facebook

Český horolezecký svaz

adidas Terrex MČR v boulderingu

adidas Terrex MČR v boulderingu
04. 09. 2012 | Rubrika: Soutěžní lezení | Komentáře (1)

adidas Terrex Mistrovství ČR dospělých v boulderingu

 

Poslední víkend v srpnu se letos již po 29. konal Mezinárodní horolezecký filmový festival. V prostředí nádherného parku se konají každoročně lezecké závody, letos je tento závod prakticky jediným této kategorie odehrávajícím se pod širým nebem. Festival nabízí jedinečnou možnost seskupit lidi s podobným zájmem – horolezectví – a nabídnout jim neobvyklou vzrušující podívanou. Této šance se letos chopil pořadatel závodu v boulderingu a uspořádal mistrovství ČR, které se letos konalo, stejně jako celý Český pohár v boulderingu, pod značkou adidas Terrex

 

Sobotní kvalifikace rozřadila vyvolené muže a ženy do nedělního finále, poukázala na potenciální medailisty. V popředí kamer, fotoaparátů, davu diváků ve velmi těsném souboji získal letošní mužský titul Štěpán Stráník. Po vleklém zranění se letos do absolutní české špičky vrátila Nelly Kudrová, její vítězství nebylo jednoznačné jako v dřívějších dobách, ale zasloužené.

 

Výsledky adidas Terrex MČR v boulderingu

Pořadí muži:

1. místo: Štěpán Stráník

2. místo: Ondřej Nevělík

3. místo: Roman Kučera

 

Pořadí ženy:

1. místo: Nelly Kudrová

2. místo: Zuzana Ulrichová

3. místo: Petra Růžičková

 

Mistrovství ČR v boulderingu doprovázela skvělá atmosféra, u sportovního lezení až neobvyklá. Pro mnohé diváky je tento závod jediným zážitkem soutěžního lezení během roku, jejich energie posunuje závod dále. Vše se uskutečňuje díky finanční podpoře partnerů.

 

celkové výsledky

 

Pořadatel závodu - Jan Zozulák

| Komentáře(1)
Instagram

Instagram Horosvaz