3. kolo ČP mládeže a Rock Point ČP v boulderingu 2015 - Výstaviště, Praha

07. 05. 2015 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V pátek 1. a v sobotu 2. května proběhlo na pražském Výstavišti 3. kolo Českého poháru mládeže v boulderingu 2015 a v sobotu 3. kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu 2015.

Páteční část ČP mládeže byla součástí Boulder Bambini 2015, kde závodily i mladší věkové kategorie, než v Českém poháru mládeže. Naopak nejstarší kategorie mládeže soutěžily v sobotu. Celkem se sešlo 79 závodníků a závodnic ve všech věkových kategoriích.

Jména vítězů a pořadí v jednotlivých kategoriích po kvalifikacích i ve finále najdete v našem Přehledu závodů.

Cesty stavěli Vilda Chejn a Olin Klapal a byly opravdu povedené... jak se ostatně dočtete spolu s dalšími zajímavostmi v článku na webu pořádajícího BoulderBaru: http://www.boulder.cz/3-kolo-rock-point-cesky-pohar-v-boulderingu-2015-n895 . A také je tam spousta pěkný fotek!

Další informace najdete na www.boulderzavody.cz

Ze sobotního závodu vznikl opět záznam ve spolupráci s Českou televizí - sledujte v pondělí 11.5. 10:55 na ČT sport. Nebo v archivu ČT.

A tady je výběr fotek z beden i z lezení, od Standy Mitáče:

Stupně vítězů - kategorie B, A...

...junioři a dospěláci :-)

Radana Plevková, sekretariát