Zpráva o proběhlém "Holešovickém rampouchu"

16. 04. 2008 | Rubrika: Závodní ledolezení, drytool | Komentáře (0)

LOAP Česko-slovenský pohár v drytoolingu se rozeběhl! V sobotu 12.4. se v lezeckém centru Mammut v Holešovicích sešli příznivci lezení s cepíny, aby si poměřili své síly a neoficiálně ukončili tímto závodem sezónu v této disciplíně.

Vítěz Jirka Pelikán si užíváNaky v kvalifikaciLucka Hrozová ve finále

První ze šesti závodů tohoto poháru se velice vydařil. Nemůžeme se chlubit největší návštěvností (9 mužů, 6 žen), ale kvalita závodů tím nijak neutrpěla. Cesty, které postavil Honza Horák, byly opravdu zdařilé a pokud chcete můžete si je přijít vyzkoušet, protože jsme je jen s malými obměnami nechali na stěně. Uvidíte že nejsou zadarmo!

Muži i ženy lezli dvě cesty (kvalifikační), které byly nejen technické, ale i dostatečně dlouhé na to, aby se závodníci rozřadili. Finálovou cestu potom muži lezli naostro s mačkami! O napínavé a divácky zajímavé situace opravdu nebyla nouze. Kdo nedorazil zaváhal! Není si však potřeba sypat popel na hlavu. Už 8. listopadu se bude v  Holešovicích konat druhé kolo (22.11. Trenčín, 7.12. Košice, 13.12. Bratislava, 20.12. Holešovice). Takže volný čas využijte k tvrdému tréninku a poctivé přípravě J A kdyby Vám náhodou zbyla chvilka tak se potkáme ve skalách.

Kategorie žen:

1. Lucie Hrozová
  2. Lenka Fruhbanerová
  3. Lucie Nakládalová

Kategorie muži:

1. Jirka Pelikán
  2. Juraj Švingál
  3. Andrej Kolárik

Záštitu nad celým pohárem převzala firma LOAP, které chceme touto cestou poděkovat. Mezi další mecenáše tohoto sportu patří Mammut, Petzl, Alpine Pro a Asolo.