Reprezentační družstvo v drytoolingu pro rok 2013

18. 12. 2012 | Rubrika: Závodní ledolezení, drytool

Po proběhnutí nominačních závodů (Gutovka Drytool Cup 2012 a Black Diamond Drytool Cup - mezinárodní MČR v drytoolingu) byla stanovena reprezentace ČR v drytoolingu pro mezinárodní závody v roce 2013.

Pro mezinárodní závody v roce 2013 jsou vytvořena 3 reprezentační družstva, jejichž členové byli do reprezentačních družstev jmenováni podle Nominačních pravidel na rok 2013, tj. na základě výsledků v IWC 2012, na základě výsledků nominačních závodů, nebo na vlastní žádost (bez nároku na poskytnutí příspěvku na úhradu nákladů spojených s účastí na mezinárodních závodech).

• reprezentační družstvo A - MS v Korei a závody IWC
  • reprezentační družstvo B - mezinárodní závody nižší úrovně (EP)
  • juniorské reprezentační družstvo - MSJ v Saas Grund

Seznam členů reprezentačních družstev je na stránce Reprezentace ČR.

V návaznosti na proběhlé nominační závody a na projednání návrhu rozpočtu ČHS na rok 2013 bylo rozhodnuto o těchto dílčích úpravách Nominačních pravidel a pravidel pro proplácení nákladů:

• byly upraveny počty reprezentantů v jednotlivých reprezentačních družstvech,
  • byly zvýšeny příspěvky na úhradu nákladů spojených s účastí na IWC v Saas Fee, Rabensteinu a Busteni, a to z 2.000 Kč na 2.500 Kč.
  • Dále bylo rozhodnuto, že pokud požadavky na příspěvky určené na EP překročí stanovenou částku 6.000 kč, budou příspěvky jednotlivým reprezentantům kráceny, aby nedošlo k přečerpání rozpočtované částky.

Všechny výše uvedené změny jsou v nominačních pravidlech a v pravidlech pro proplácení nákladů vyznačeny.

R. Lienerth, předseda komise drytoolingu