Mistrovství České republiky v lezení v ledu - RYCHLOST

23. 01. 2010 | Rubrika: Závodní ledolezení, drytool | Komentáře (0)

V sobotu 23.1.2010 proběhne na ledové stěně v obci Vír na Českomoravské vrchovině druhý ročník závodu v ledovém lezení na rychlost s názvem Adrex Ice Run, který je v letošním roce i oficiálním mistrovstvím České republiky v této nevšední disciplíně.

Loňská premiéra přilákala i bez větší propagace několik desítek „ledolezců“ ze všech koutů České republiky, takže v letošním roce, kdy už pozvánka na Ice Run proběhla v několika denících a v televizi, očekáváme ještě hojnější účast. Chybět samozřejmě nebude ani Ice Rum After Party, pro kterou v současné době hledáme prostory odpovídající velikosti. Každopádně to bude velké, takže na sobotu 23.1. si už nic neplánujte a přijeďte do Víru!

Stěna ve Víru při loňských závodechLezení v kvalifikaci

Program závodu :

• 08:00 – zahájení kvalifikace (muži i ženy)
  • 13:00 – konec registrace závodníků na místě
  • 16:00 – ukončení kvalifikace a vyhlášení finalistů
  • 19:00 – finále ženy
  • 20:00 – finále muži

Večerní nasvícené fináleVečerní nasvícené finále

Registrace závodníků :

Přestože je letos Ice Run oficiálním mistrovstvím České republiky, kvalifikace se může zúčastnit opravdu každý. Jedinou podmínkou je včasná registrace závodníků na telefonním čísle   喼Ɛ>732 100 160 nebo na emailové adrese adrex@adrex.cz. Potřebujeme znát Vaše celé jméno, kontakt a orientační příjezd na kvalifikaci.

Startovné je 100,- Kč při registraci nejpozději do pátku 22.1.2010 do 20:00 hodin a 200,- Kč při registraci v den závodu přímo pod ledovou stěnou ve Víru. Registraci na místě musíte stihnout do 13:00 hodin.

Na výherce v jednotlivých kategoriích čekají velmi zajímavé ceny od sponzorů závodu a samozřejmě i drobná pozornost od provozovatelů ledové stěny ve Víru. Podrobnější informace budeme průběžně doplňovat v následujících dnech.

Závod s podporou ČHS zajišťuje Adrex, aktuální propozice k závodu a případné změny časového harmonogramu naleznete na www.adrex.cz

| Komentáře(0)