MČR v lezení ledu na rychlost - Adrex Ice Run 2012

09. 02. 2012 | Rubrika: Závodní ledolezení, drytool

Bohužel původně plánovaný termín MČR v lezení v ledu na rychlost musel být z důvodu nepříznivých klimatických podmínek odložen z původně plánovaného termínu.

Dobrou zprávou je, že podmínky se konečně zlepšily a i letos se můžeme těšit na Adrex Ice Run na umělém ledu ve Víru.

Adrex Ice Run s pořadovým číslem 4, proběhne 25.2. 2012. A ledu by mělo být víc než kdy před tím.

Tuhé mrazy v posledních dvou týdnech nám umožnily připravit ideální podmínky v téměř celém areálu ledové stěny, takže kromě závodu, který tradičně zabere celou velkou věž, se poleze i na malé věži a snad se nám podaří zaledovat i dvoudélky na Blueberry. Zalezou si tedy nejen závodníci, ale i veřejnost.

I letos je Ice Run oficiálním mistrovstvím České republiky v ledovém lezení na rychlost, a proto jsme se zasoustředili na vychytání chybiček a nesrovnalostí z předchozích ročníků.

Co se naopak rozhodně měnit nebude, je doufám atmosféra, která si nezadá z velkými závody kdekoliv na světě. Vír bude patřit ledovému lezení a chybět samozřejmě nebude ani tradiční after párty, kterou letos okořeníme o klání v bowlingu. Zkrátka Ice Run žije a 25. února se na Vás těšíme na ledové stěně ve Víru.

Na webu www.adrex.cz budou upřesňovány informace týkající se aktuálních pravidel závodu, časového harmonogramu a také přihlašování.

Na na max strávený den se těší

Adrex.cz