MČR V Drytoolingu na obtížnost 2010  Brno

23. 11. 2010 | Rubrika: Závodní ledolezení, drytool | Komentáře (0)

„Dry Tool Cup Brno 2010“

Po devíti letech vznikla v podzimním kalendáři díra. Každoroční setkání ledolezců a drytoolistů se v Bratislavském Auparku neuskuteční. Takže nakonec velké štěstí, že se v Brně podařilo vybudovat velkou venkovní betonovou stěnu a vlastník i provozovatel stěny jsou organizaci dry tool závodů naklonění. „Král je mrtev! Ať žije král!“

Dovolujeme si Vás pozvat na první ročník „Dry Tool Cup Brno“, zkráceně možno též užívat termínu „Dr.Cup Brno“.

MČR V Drytoolingu na obtížnost 2010  Brno

Tento závod je otevřeným Mezinárodním Mistrovstvím České republiky a současně pro závodníky z řad ČHS je nominačním pro IWC UIAA 2011.

Nicméně i přes to je závod připravený zejména jako setkání lezců, které baví zmítat svá těla v obskurních pozicích za snahy nepoškodit svou schránku užitím nebezpečných nástrojů, vystavovat své tělesné schránky zimnímu chladu až mrazu a znají ten „krásný „pocit, když se vám krev vrací do promrzlých prstů skrz betonově nateklé bandasky.

Kvalifikační cesty budou připraveny tak aby si zalezli pokud možno všichni, no a na finále trošičku přitvrdíme.

Stavěči cest jsou Lukáš Pálka a Radek „Zoban“Lienerth.

V tuto chvíli již je na webu H.O.Lokomotiva Brno spuštěna webová prezentace závodu. Všechny informace, aktuální fotografie ze stěny, přihlášky i aktuální startovní listinu, to vše najdete na www.lokalka.eu .

Takže pokud ještě váháte zda se zúčastnit, pošlete přihlášku, nabruste zbraně a shybujte co se do vás vejde.

Těšíme se na setkání v Brně

Za H.O.Lokomotiva Brno

Zoban

MČR V Drytoolingu na obtížnost 2010  BrnoMČR V Drytoolingu na obtížnost 2010  BrnoMČR V Drytoolingu na obtížnost 2010  Brno

Závod se koná s podporou hlavních partnerů: statutárního města Brna, SUN TECHNOLOGY s.r.o, Nákupní a zábavní centrum Olympia Brno (Somerston Olympia CZ s.r.o) a ČHS.

Parnery závodu jsou: Raveltik s.r.o, BVV – Sportlife, Singing Rock,ClimbOn – OeAV Austria,HUDY sport Brno, Horolezecká škola ClimbOn, TR walls – lezecké stěny, Direct Alpine

Hlavním organizátorem závodu je H.O. Lokomotiva Brno ve spolupráci s LC Klajda, LC Olympia a ADREX

MČR V Drytoolingu na obtížnost 2010  Brno

plakat_drytooling.pdf - plakat ke stažení v tiskovém rozlišení

Propozice závodu ke stažení ve wordu

Několik věcných informací k závodu:

Termín závodu:

Sobota 11.12.2010

Místo konání závodu:

Brno, venkovní lezecká stěna Olympia

adresa:
Olympia lezecká stěna
U Dálnice 777
664 42 Brno - Modřice
Czech republic

Systém závodu v obtížnosti:

Dvoukolový, kategorie muži a kategorie ženy. Kvalifikace na pěti cestách Flash (ženy tři cesty), finále muži 8 závodníků, ženy 6 závodnic stylem OS. Systém závodu na rychlost:
Dvě identické cesty, všichni závodníci tréninkové pokusy v průběhu kvalifikace obtížnosti pak závod vyřazovacím systémem.

Časový harmonogram závodu:

8:00 – zahájení prezentace
9:00 – předlezení kvalifikačních cest
9:20 – 14:30 – kvalifikace
9:00 – 15:30 – trénink rychlost
15:30 – 17:00 – závod rychlost
17:15 – 17:30 – prohlídka finále ženy
17:30 – 18:30 – finále ženy
18:30 – 18:45 – prohlídka finále muži
18:45 – 20:00 – finále muži
20:00 – vyhodnocení výsledků, předání cen vítězům

Startovné

Pro členy ČHS, OeAV a partnerských organizací UIAA a neorganiované závodníky registrované do 1.12.2010 200,- Kč.
Startovné při registraci po 1.12.2010 je 250,- Kč /10 EUR . Startovné je možné uhradit převodem na účet oddílu nebo hotově u prezence závodníků.
Startovné zahrnuje závodní triko, občerstvení (1 x guláš s chlebem, 1 x káva, čaj průběžně podle potřeby).

Přihláška k závodu

Vypněné přihlášky prosím zasílejte na e-mail: zoban@seznam.cz

Ceny

Každý ze závodníků obdrží od organizátora malou pozornost.

Obtížnost muži
1. 200 EUR + věcná cena
2. 100 EUR + věcná cena
3. 50 EUR + věcná cena

Obtížnost ženy
1. 50 EUR + věcná cena
2. 30 EUR + věcná cena
3. 20 EUR + věcná cena

Rychlost
Věcná cena pro první tři závodníky v kategorii mužů i žen.

Kontakt:

Horolezecký oddíl Lokomotiva Brno  - www.lokalka.eu