MČR 2011  lezení v ledu na rychlost "Adrex Ice Run 2011"

10. 01. 2011 | Rubrika: Závodní ledolezení, drytool | Komentáře (5)

Odkaz na web organizátora

V sobotu 29.ledna 2011 se do Víru již potřetí sjedou nejrychlejší ledoví „běžci“ ze všech koutů České republiky, aby poměřili svoje síly v oficiálním mistrovství České republiky v divácky velmi atraktivní disciplíně – ledovém lezení na rychlost.

Po dohodě s ČHS proběhla změnu termínu závodu na 29.1.2011, což je jediný lednový víkend, kdy Ice Run nekoliduje se Světovým pohárem v ledovém lezení.

Pravidla závodu Adrex Ice Run jsou velmi jednoduchá – zdolat v co nejkratším čase přibližně 35 metrů dlouhou cestu, a to bez ztráty kontaktu se stěnou a bez pádu do lana. Z dopolední kvalifikace, které se může zúčastnit opravdu každý, postoupí deset nejrychlejších mužů a pět žen do večerního finále, kde se utkají o velmi zajímavé ceny od sponzorů závodu. V loňském roce finalisti nastavili laťku velmi vysoko a uvidíme, zda se letos někomu podaří překonat vítězný čas Radka Linerta 1 minuta 7 vteřin. Šanci máte i Vy!

Program závodu :

• 08:00 – zahájení kvalifikace (muži i ženy)
  • 13:00 – konec registrace závodníků na místě
  • 16:00 – ukončení kvalifikace a vyhlášení finalistů
  • 19:00 – finále ženy
  • 20:00 – finále muži
  • 21:00 – ohňostroj pod ledovou stěnou
  • 21:00 – Adrex Ice Rum párty (Krabička)
  • 23:00 – ?rocková zábava? (KD Vír)

Registrace závodníků :

Přestože je Adrex Ice Run oficiálním mistrovstvím České republiky, kvalifikace se může zúčastnit opravdu každý. Jedinou podmínkou je včasná registrace závodníků na telefonním čísle 732 100 160 begin_of_the_skype_highlighting              732 100 160      end_of_the_skype_highlighting nebo na emailové adrese adrex@adrex.cz. Potřebujeme znát Vaše celé jméno, kontakt a orientační příjezd na kvalifikaci. Startovné je 100,- Kč při registraci nejpozději do pátku 28.1.2011 do 20:00 hodin a 200,- Kč při registraci v den závodu přímo pod ledovou stěnou ve Víru. Registraci na místě musíte stihnout do 13:00 hodin.

Na výherce v jednotlivých kategoriích čekají velmi zajímavé ceny od sponzorů závodu a samozřejmě i drobná pozornost od provozovatelů ledové stěny ve Víru. Podrobnější informace budeme průběžně doplňovat v následujících dnech. V případě nepříznivého počasí se může termín akce změnit !!!

| Komentáře(5)