Hrozová třetí ve Val Daone

19. 01. 2009 | Rubrika: Závodní ledolezení, drytool | Komentáře (0)

V prvním letošním závodě Světového poháru v ledolezení se dařilo naší reprezentantce Lucii Hrozové, která nakonec obsadila nádherné třetí místo, když za sebou nechala loňskou vítězku SP Jenny Lavardovou i druhou v celkovém pořadí SP 2008 Petr Müllerovou. Závod vyhrála Ruska Maria Tolokoninová před Stéphanií Moreauovou. Moreauová dolezla do stejné výšky jako Lucka Hrozová, ale měla kratší čas.

Naši muži mnoho nepotěšili. Výkon Stanislava Hovance na postup z kvalifikace nestačil - 15. ze 30členné kalifikační skupiny, kde se dělil o místo se známým Mauro Bubu Bolem. Václav Vančura si naplno vybral nováčkovskou daň. Nezvládl atmosféru velkého závodu a skončil poslední, když spadl z druhého chytu.

Celkové výsledky: Daone komplet.pdf (dokument Adobe PDF)Daone komplet.pdf 76.4 KB (modemem staženo za 00:00:11)

| Komentáře(0)