ZMĚNA TERMÍNU! Nahoru/Vertical - Radhošť 1129

07. 01. 2011 | Rubrika: Tradiční skialpinismus | Komentáře (0)

Nahoru/Vertical - Radhošť 1129

3. ročník skialpinistického výšlapu

Termín :  Sobota 22.1.2011 19.2.2011

Přihlášky do 21.1.2011 20.2.2011 na  níže  uvedeném  kontaktu.  Předem  nepřihlášení  se sice mohou přihlásit až při prezentaci, pořadatelé jim ale  nezaručují, že pro ně v penzionu  Hubert  bude  připraveno  dostatek  občerstvení  (pořadatelé  tam  musí včas nahlásit PPPP, tzn.  předem přesný počet porcí).

Start :   V 18:00 hodin.

Místo startu : Penzion Hubert

Trať :  Délka  5,2km / převýšení 690 m. Před startem bude výklad tratě.

Cíl :    Kaple na Radhošti.

Občerstvení a vyhodnocení:     Penzion Hubert vedle Orbity.

Prezentace :    17:00 hod - 17:45 hod,  pension Hubert Rožnov  pod Radhoštěm,  cca 1 km  od  autokempinku  Rožnov  po  asfaltce
označené červenou turistickou značkou směr Radhošť.

Startovné : 100,- Kč (občerstvení po výkonu).

Kategorie :   Muži,  Ženy.

Ceny :     Věcné upomínky.

Povinná výbava:   Lyže s vázáním umožňujícím chůzi i sjezd (skialpinistické nebo  telemarkové),  hole,  stoupací  pásy,  svítící  čelovka  a  funkční  mobilní telefon.

Doporučuná výbava: Helma  na zpáteční sjezd radhošťskými hvozdy.

Občerstvení po trati  a na vrcholu Radhoště si zajišťují účastníci sami, je proto vhodné vzít si pro osvěžení zejména zásobu nemrznoucí tekutiny (camelbak). U kaple bude podáván teplý čaj z termosky! Občerstvení po závodě je v penzionu Hubert.

Kontakt:              Lukáš Suchánek   tel. 604 585 329

KHB Radegast, khbradegast@post.cz; www.khbradegast.ic.cz

Na akci jsou zváni  všichni příznivci skialpinismu bez omezení, tato akce  však není organizována jako sportovní soutěž!!!!!!!!! Pořadí při dosažení vrcholu Radhoště bude vyhodnoceno pouze tam umístěnou speciálně pro tento účel vyvinutou Valašskou Dřevěnou Výpočetní Technikou a akce  se  všichni  účastní  pouze  na  svou  vlastní  odpovědnost, což potvrdí každý při prezentaci svým podpisem.

Možnost  ubytování:  autocamp  Rožnov  -  tel.  571  648  001,  Pension  Hubert tel: 739 085 657, nebo www.beskydy.cz – ubytování.

KHB Radegast se těší na všechny, s kterými se setká na startovní čáře, na vrcholu Radhoště i při společenském vyžití spojeném s vyhodnocením  akce!!!!

| Komentáře(0)