Sraz skialpinistů - 2. ALPINSKI 2011

14. 06. 2011 | Rubrika: Tradiční skialpinismus | Komentáře (3)

Sraz skialpinistů - 2. ALPINSKI 2011Z pověření komise tradičního skialpinismu jsem zajišťoval setkání českých skialpinistů v Rieserfernergruppe v Jižním Tyrolsku v Itálii. Setkání se uskutečnilo v době od 19. do 22.3. Z pobytového místa na Kasseler huette v Rein im Bachertal. Akce se zúčastnilo 46 přihlášených účastníků a 1 vedoucí akce.

Sraz skialpinistů - 2. ALPINSKI 2011Během pobytu se podařily výstupy a sjezdy na 3 273 m vysoký Megerstein, Hochflachkofel a velmi těžký hodnotný 3358 m vysoký-Schneebiger Nock. Počasí se vydařilo a k úrazu nedošlo. Potěšující byla účast mladých nadějných skialpinistů z Ostravska, Olomouce, Jablonce nad Nisou a z Jilemnice.

Losovanou cenu předsedy komise tradičního skialpinismu, kterou předával v zastoupení René Bulíř získala mladá Kremeňová z Ostravy.

René Bulíř, vedoucí akce

V Liberci 25.3 .2011