Pozvánka na tradiční setkání skialpinistů

11. 10. 2018 | Rubrika: Tradiční skialpinismus

Komise tradičního skialpinismu ČHS zve na tradiční skialpinistické setkání na ukončení kalendářního roku 2018. Setkání se uskuteční v hotelu Bauer na Bílé v Beskydech ve dnech 7. až 9. prosince 2018.

Na programu budou přednášky (trendy tradičního skialpinismu, novinky v oblasti lavinové prevence, filmy ze skialpinistických akcí...), lavinový výcvik a výcvik skialpinistických technik apod., v sobotu  se mohou zájemci zúčastnit III. ročníku Sachasport skialp sprint.

Program setkání

Vaše příspěvky v rozsahu 5–30 minut jsou vítány, název promítání zašlete do 15. 11. 2018 společně s anotací (3–5 vět) a jednou ilustrační fotografií na jan.pala@horosvaz.cz nebo skialp@mountainski.cz.

Program - orientačně:

Pátek 7. 12. - příjezd, prezence, ubytování a večeře. Po 20. h zhodnocení uplynulé sezóny, individuální konzultace a prezentace na poslední chvíl.

1000_20180426-pyreneje-aneto-IMG_2642

Sobota 8. 12. - sSnídaně, skialp, běžky nebo jiné aktivity podle aktuálních  podmínek. Pro zájemce i společné aktivity:

-        lavinový výcvik Pieps

-        nácvik výstupových a sjezdových technik

-        další workshopy věnované pohybu v zimních horách

-        závody Sachasport skialp sprint

Neděle 9. 12. - po snídani vyklizení pokojů, výlet po okolních horách a individuálně odjezd

Aktuální informace o programu - www.mountainski.cz

Ubytování a stravování v hotelu Bauer, více možností dle individuálních preferencí, podrobnosti jsou v pozvánce.

POZOR: Cena ubytování s polopenzí se liší podle data přihlášení a zaplacení! Čím později se přihlásíte a zaplatíte, tím to bude dražší.

Přihláška na setkání skialpinistů

Platby zasílejte na účet 2200388264/2010, FIO banka. Variabilní symbol je rok vašeho narození, specifický symbolu je vaše datum narození ve formátu DDMMRRRR; do zprávy pro příjemce své jméno, horolezecký oddíl a počet nocí.

Podrobné informace - Trad setkání skialpinistů 2018_pozvánka

Jan Pala, předseda komise tradičního skialpinismu