Nahoru/Vertical - Radhošť 1129

04. 01. 2010 | Rubrika: Tradiční skialpinismus | Komentáře (0)

Nahoru/Vertical - Radhošť 1129

2. ročník skialpinistického výšlapu

Termín :  Sobota 23.1.2010

Přihlášky do 23.1.2010 na níže uvedeném kontaktu. Předem nepřihlášení se mohou přihlásit až při prezentaci, čímž ovšem  riskují, že pro ně v penzionu Hubert nebude připraveno dostatek občerstvení (penzion bude v době konání akce v omezeném provozu, proto tam pořadatelé musí nahlásit předem přesný počet účastníků).

Start :   V 18:00 hodin.

Místo startu : Rožnov pod Radhoštěm, parkoviště před pensionem Hubert cca 1 km od autokempinku po červené turistické značce směr Radhošť, v případě nedostatku sněhu start výše na trati.

Trať :  Délka  5,2km / převýšení 690 m.

Cíl :    Kaple na Radhošti.

Občerstvení a vyhodnocení:     Penzion Hubert vedle Orbity.

Prezentace :    17:00 hod - 17:45 hod,  pension Hubert.

Startovné : 100,- Kč (občerstvení po výkonu).

Kategorie :   Muži,  Ženy.

Ceny :     Věcné upomínky.

Povinná výbava:  Lyže se skialpinistickým vázáním, hole, stoupací pásy, čelovka, mobilní telefon.

Doporučuná výbava: Lyžařská, cyklistická nebo horolezecká helma  na zpáteční sjezd z Radhoště. Dále lze doporučit další vrstv(u)y  přes závodní oblečení na sjezd z cíle podle aktuálních povětrnostních podmínek, osobní statečnosti a odolnosti (alespoň neprofuk bunda, případně aj gatě).

Občerstvení po trati  a na vrcholu Radhoště si zajišťují účastníci sami, je proto vhodné vzít si pro osvěžení zejména zásobu nemrznoucí tekutiny (camelbak). U kaple bude podáván teplý čaj z termosky! Občerstvení po závodě je v penzionu Hubert.

Kontakt:              Lukáš Suchánek   tel. 604 585 329

KHB Radegast, khbradegast@post.cz; www.khbradegast.ic.cz

Těžko na cvičišti...                                                             Lehko na bojišti!!!

Na akci jsou zváni  všichni příznivci skialpinismu bez omezení, tato akce  však není organizována jako sportovní soutěž!!!!!!!!! Pořadí při dosažení vrcholu Radhoště bude vyhodnoceno pouze tam umístěnou speciálně pro tento účel vyvinutou Valašskou Dřevěnou Výpočetní Technikou (podrobnosti při prezentaci, Bill Gates by čuměl!!!!) a jednotliví účastníci podnikají tuto akci jedině na svou vlastní odpovědnost!!!!!!!!!!!!!!

Vítěz 1. ročníku - 2009: Tomáš Sehnal, HO Holešov, 55:20 min.

KHB Radegast se těší na všechny, s kterými se setká na startovní čáře, na vrcholu Radhoště i při společenském vyžití spojeném s vyhodnocením  akce!!!!

| Komentáře(0)