Mistrovství světa veteránů ve skialpinismu

Tým Challenge Chopok zve na Mistrovství světa veteránů ve skialpinismu. Ve dnech 31.03. až 02.04.2023 se na jižní straně Chopku sejde světová špička veteránů skialpinismu a můžete být u toho!

Dá se to zvládnout v těchto jednoduchých krocích:

- máš 35 a více let,

- přihlásíš se přes registrační formulář do kategorie Mistrovství světa ISMF Masters,

- zaplatíš startovné podle toho, na co si troufáš: Vertikal nebo Individual (do 27.03.2023 za 85 €) nebo kombinaci Vertikal+Individual (do 27.03.2023 za 150 €),

- přímo na závodech zaplatíš jen 30 € za licenci ISMF (jediná a definitivní částka),

- je nutné mít brzdičky,

- odstartuješ, předjedeš, koho zvládneš, přijedeš do cíle, budeš zářit štěstím, večer se budeš bavit a do konce života na ty chvíle vzpomínat.

Komise závodního skialpinismu podpoří účast 3 závodníků v kategorii Masters na závodech ISMF na Chopku. Nominováni budou první 3 závodníci, dle umístění v Českém poháru 2023 (finále ČP 11.3.2023 Špindlerův Mlýn).

Na základě umístění v Českém poháru 2023 podpoří komise závodního skialpinismu Jiřího Kafku, Jana Šámala a Jana Pochobradského. Komise uhradí nominovaným startovné, cestovné a pojištění a poplatek za licenci  na Mistrovství světa veteránů ve skialpinismu.

Tímto Jiřímu Kafkovi, Janu Šámalovi a Janu Pochobradskému GRATULUJEME k výborným výsledkům a budeme držet palce na MS ISMF Masters!

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na info@challengechopok.sk nebo +421 903 446 319.

Organizační tým akce challengechopok.cz

Slovensky-pohar-v-skialpinizme-a-MediSkialp-veterani