Facebook

Český horolezecký svaz

Jubilejní 19. rally - Rally Dolomiti 2009

15. 09. 2008 | Rubrika: Tradiční skialpinismus | Komentáře (4)

Itálie

 1. Rally se účastní 2 -členná nebo 3 -členná družstva s minimálním věkem účastníků 18 let.
  Každý z účastníků startuje na vlastní nebezpečí.
 2. Povinná výzbroj

  a) jednotlivců -lyže se skialpinistickým vázáním a stoupací pásy, mačky, cepín, 1 ks horolezecká smyčka min. 2m dlouhá, průměr 6 mm, 2 ks horolezecká karabina, vložka do spacího pytle, Pips nebo Berdin, sněhová lopatka a lavinová sonda, protivětrná souprava nebo bivak sak
  b) družstev -horolezecké lano min. 30 m dlouhé, průměr 9mm, lékárnička a buzola
 3. Termín: 6. - 9. 3. 2009
 4. Sraz: Rifugio Sennes, Itálie
 5. Program:
  6.3.2009 - sraz účastníků na na soukromé chatě rodiny Palfraderů v 17:00 hod. (parking  Pederů za S.Vigilio u Brunica)
  7.3. - 1. etapa rally
  8.3. - 2. etapa rally, vyhodnocení, losování o cenu rally
  9.3. - odjezd účastníků
 6. Ubytování a stravování: na chatě, nocleh: ubytovna, pokoje + polopenze ( snídaně, večeře, čaj na túru). Jedná se o soukromou chatu, proto ta cena, ale je to konečně v Dolomitech.
 7. Přihlášky:
  Nahrazuje úhrada poštovní poukázkou ve výši 3 800,- Kč/osoba jako záloha na krytí skutečných výdajů zaslaná nejpozději do 8.10.2008!!! na adresu: René Bulíř, Na Pískovně 650, 460 14 Liberec 14 nebo převodním příkazem na účet René Bulíř, ČSOB Liberec číslo účtu: 805018953/0300, variabilní symbol- rodné číslo, ve zprávě pro příjemce uvést jméno.
 8. Podmínky:
  a) Rally je určena zkušeným skialpinistům s platnou lékařskou prohlídkou ne starší 1 roku, jejíž potvrzení bude kontrolováno při prezentaci a podmiňuje účast na rally.
  b ) V případě neúčasti bude zúčtovatelná záloha vrácena bez storno poplatku ve výši 1 900,- Kč ( bude tedy vráceno pouze 1 900,- Kč) do 30.6.2009.
  c) Rally je akcí Českého horolezeckého svazu. Za absolvování každé etapy ve stanoveném limitu obdrží aktéři stanovený počet bodů. Za dosažení bodovaného vrcholu obdrží další stanovené body. Z maxima dosažených bodů budou odečteny trestné body v určené výší za neúplnost povinné výzbroje. Počty bodů budou ohlášeny na večerním a raním briefinku před etapou. Ti co obdrží maximálně možný počet bodů se zúčastní losování o cenu rally.
  d) Úrazové pojištění a pojištění léčebných výloh v zahraničí si hradí každý účastník individuálně a přebírá i všechna rizika z toho plynoucí.
  e) Počet účastníků je omezen. V případě většího počtu zájemců, než je stanoven rozhoduje pořadí došlých přihlášek a účast na předcházející rally. Nezařazenýrn účastníkům bude vrácena záloha do 31. 12. 2008
  f) Pořadatel si vyhrazuje právo změny termínu v naléhavém případě, co každému z přihlášených včas oznámí. Tomu, komu případný náhradní termín nebude vyhovovat bude zaslána obdržená úhrada snížená o režijní úhradu 100.- Kč. Tedy 3 700.- Kč.Pořadatel žádá o shovívavost, vzhledem k značné exponovanosti pobytového místa. 
 9. Pořadatel:
  Subkomnise tradičního skialpinismu ČHS

Rally Haute Route, Sonblick Taury, Stubai Westfálenhaus, Kitzbuheler Alpen Bamberger, Bochumer, Stubai Amberger, Silvretta, Martin Busch, Franz Senn Stubai, Fórni Valfurva, Sesvena, Tuoi Piz Buin, Mandrone Adamello, Taury Tauernhaus, Cevedale, Rauris Kolm Saigurn, Venediger, Stubai Potsdamer …..


| Komentáře(4)