Schůze komise závodního skialpinismu 6.11.2005

16. 11. 2005 | Rubrika: Závodní skialpinismus | Komentáře (0)

Místo konání: Říčky v Orlických horách  dne 6. listopadu 2005
Přítomní: Jirsa, Havel, Kantor, Kantor
Omluven: Klíma

1. Klíma Ruda pro pracovní vytížení musí ukončit svou práci v komisi

2. Komise chce přijmout dalšího člena za Rudu Klímu, budou osloveni aktivní závodníci ČP. Pověřen: Jirsa

3. Mediální podpora ČP

• časopis OUTDOOR
  • rádio BEAT
  • do budoucna získat další celoplošnou podporu deník + rádio + televize

4. Komise se dohodla, že bude na SEP spolupracovat s SSA na Slovensku. Později byla komise oslovena JAMESem v tu dobu byla už rozběhnuta spolupráce s SSA. Komise odpoví. Pověřen: Jirsa

5. Čerpání rozpočtu: financování probíhá v souladu s rozpočtem Zůstatek k 1. 11. 2005 je Kč 35 000,-

6. Lékařské prohlídky Praha proběhly již ve dvou termínech, třetí bude před zahájením sezony.

7. Reprezentace:

Kadeti – Brožek A.
Junioři – Hepnar, Jadamus, Kantor
Espoir –
Muži – Duch, Kuczynski, Němec, Svoboda, Štantejský, Vondra
Ženy – Korbová, Oršulová

Sponzoři ROCKPOINT  a  GELAKTIV
Lékařské prohlídky 3x ročně pro repre.
Výroba kombinéz
Závody pro repre:

• SP jednotlivci 25. 2. Itálie
  • SP dvojic 22.4. Itálie

Reprezentace bude mít hrazené startovné a dopravu, ubytování bude hrazeno dle následujícího klíče:
umístění do 25% ze závodníků, kteří závod dokončí = 100% a umístění do 50% ze závodníků kteří závod dokončí = 50%.

8. Sponzoři ČP:

Hlavním sponzorem bude ROCKPOINT a bude po něm pojmenován celý český pohár – Rockpoint český pohár ve skialpinismu pro rok 2006. Vedlejší sponzoři – TRAB – Josef Šimůnek, KSPORT – Třinec
Rockpoint – 11% sleva v prodejnách pro závodníky kteří dokončí závod ČP.

9. Pořadatelé závodu:
Každý pořadatel může obdržet od komise částku Kč 5 000,- v případě že závod proběhne dle platných pravidel a smluv se sponzory ČP. Příspěvek musí pořadatel použít na nákup cen. Vypracování smluv mezi pořadatelem a komisí – pověřen Havel. Komise po skončení sezóny vyhodnotí všechny závody a rozdělí finanční částky, při nedodržení daných pravidel bude částka snížena. Podmínky pro udělení finanční podpory budou zveřejněny na webu.

10. Termíny ČP 2006

• 7.1. Jánské Lázně – Noc tuleních pásů – pořadatel AKLVK, start – cíl, všechny kategorie, SEP, nominační závod na MS
  • 21.1. Rokytnice nad Jizerou – O dřevěného Krakonoše, rallye jednotlivců, všechny kategorie
  • 28.1. Pustevny – Gorby school, start – cíl jednotlivců, všechny kategorie, nominační závod na MS
  • 4.2. Pilsko- PL, start – cíl jednotlivců, SEP
  • 18.2. Strážné 2006 – Horská služba Strážné, rallye dvojic muži, veteráni, jednotlivci ženy, junioři, kadeti
  • 11.3. Ramzová – Skialpin klub HS Orlické hory, start – cíl dvojic muži, veteráni, jednotlivci ženy, junioři, kadeti
  • 1.4. Špindlerův Mlýn – Rallye Krkonoše, start – cíl jednotlivců, všechny kategorie
  • 15.4. Vysoké Tatry, start – cíl jednotlivců, SEP

11. Mezinárodní závody a MS

Na MS pojedou závodníci kteří se kvalifikují ze dvou závodů ČP (Noc tuleních pásů a Pustevny). Kvóta pro účast na MS bude dána ISMC. Komise si vyhrazuje právo dvou divokých karet a možnost neobsadit kategorii v případě, že závodník nebude mít odpovídající výkonnost pro účasti na MS.

MS a náhrady
100% bude mít hrazené MS: nejlepší kadet, dva nejlepší junioři, nejlepší žena a tři nejlepší muži. Ostatní závodníci do kvóty ISMC budou mít hrazeno startovné a dopravu . Ubytování bude hrazeno takto: umístění do 25% ze závodníků kteří závod dokončí = 100% a umístění do 50% ze závodníků kteří závod dokončí = 50%.
Ostatní závody pod hlavičkou ISMC budou hrazeny dle klíče z roku 2005.

Zapsal: Kalda
Ověřil: Jirsa