Pozvánka na podzimní soustředění závodních skialpinistů

07. 09. 2022 | Rubrika: Závodní skialpinismus

V termínu 14. – 16. října proběhne v Krkonoších na Moravské boudě soustředění závodních skialpinistů, které je určeno také zájemcům, kteří mají touhu bojovat o místa v reprezentaci!

Skialp repre

Na programu jsou běhy s holemi po hřebenech Krkonoš, výjezd na kolečkových lyžích, po večerech diskuze o nadcházející sezoně 2022/2023, EYOF, nominačních kritériích do reprezentace atd.

Sraz účastníků je ve 14:30 u autobusového nádraží ve Špindlerově Mlýně, soustředění končí v neděli v poledne.

Zájemci se mohou přihlásit do konce září, kapacita je omezena na 12 osob, proto neváhejte a svou účast oznamte včas na mail karolina.grohova@horosvaz.cz. Ubytování a stravu si každý hradí sám, pro zajištění kontaktujte pana Jirsu na 606 157 923.

K.Grohová, Komise závodního skialpinismu