Marcela Vašínová na MS  v Boí Taüll vybojovala 4. místo!

Marcela Vašínová na MS  v Boí Taüll vybojovala 4. místo!
Druhý den na Mistrovství světa ve skialpinismu ve španělském Boí Taüll pokračoval závodní disciplínou vertical, ve které Marcela Vašínová vybojovala úžasné 4. místo!

IMG-20230301-WA0007

Marcela Vašínová, která je v české skialpinistické reprezentaci teprve druhým rokem, podávala v disciplíně vertical skvělé výkony již ve své první sezóně a svou skvělou formu potvrzuje i letos. S šampionátovou tratí, která měla na 3,4 kilometrch 500 m převýšení, si poradila na výbornou, a to i přes silný studený vítr a celkově náročně podmínky. Marcela obsadila krásné 4. místo a dobré výsledky se podařily také ostatním českým závodníkům. Filip Matějovič se v kategorii mužů umístil na 20. místě a hned za něj se zařadil také Michal Strejc. Mladší závodníci z kategorie U18 - Eva Matějovičová a Marek Foltýn skončili také v těsném závěsu, a to na 18. a 20. místě.