Facebook

Český horolezecký svaz

Zveme vás na slavnostní vyhlášení nominací Výstupů roku 2021

Zveme vás na slavnostní vyhlášení nominací Výstupů roku 2021

V pátek 11. 2. zveme všechny nadšence českého (horo)lezectví na slavnostní vyhlášení nominace Výstupů roku 2021, které proběhne v rámci zahájení Jizerské 50 v Bedřichově. Těšíme se na vás!

Výstupy roku 2019

 

Běžkařský závod Jizerská 50, neodmyslitelně patří k českým (horo)lezcům, jelikož právě ti ho před více než 50 lety založili v rámci své zimní přípravy na letní lezení. Proto nám dává smysl propojit tuto tradiční akci s dalším významnou lezeckou událostí, kterou je anketa o nejlepší výstupy roku, tedy Výstupy roku 2021. V minulých letech bylo předávání ocenění součástí slavnostního zahájení Jizerské 50. V letošním roce, se tam opět setkáme, ale tentokrát v rámci slavnostního vyhlášení všech nominací na Výstupy roku 2021. Samotné vyhlášení oceněných výkonů nás čeká v rámci Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují. 

 

Přijďte si v pátek 11. 2. v Bedřichově poslechnout nejen o těch nejlepších (horo)lezeckých výkonech loňského roku, a to ihned po skončení slavnostního zahájení Jizerské 50. Těšíme se na vás spolu s významnými osobnostmi českého lezení a alpinismu. 

 

 


M. Košatková, ČHS