Pozvánka na slavnostní vyhlášení ankety Výstupy roku 2019

Zveme vás na slavnostní vyhlášení výsledků ankety Výstupy roku 2019, které se uskuteční v pátek 7. února 2020 od 19 hod. v Bedřichově (běžkařský stadion). Vyhlašování Výstupů roku bude navazovat na program slavnostního zahájení Jizerské 50, které proběhne tamtéž.

V průběhu večera budou udělena ocenění - Výstupy roku, čestná uznání a Talent roku - a to za nejlepší horolezecké, lezecké a skialpinistické výkony, které se během roku 2019 podařily členům Českého horolezeckého svazu. Součástí programu budou přednášky a prezentace oceněných horolezců a jejich výkonů.

Jizerská 50 se běhá jako Memoriál expedice Peru 1970, V průběhu večera vzpomeneme i toto smutné výročí 50 let od největší tragédie expedičního horolezectví. Další vzpomínkou bude účast našeho 15členného družstva lyžníků v dobové výstroji, kteří v neděli poběží závod J50 (resp. patrně jeho zkrácenou formu vzhledem k aktuálním sněhovým podmínkám) - jako uctění památky 15 členů výpravy, kteří se už z Peru nevrátili.

VR 2019

Výstupy roku ČHS za rok 2019_pravidla.pdf

Pozvánka na VR 2019 k tisku.jpg

Událost na facebooku ČHS